>>Existence celého farmaceutického průmyslu je založena na předkládání nepravdivých vědeckých závěrů a jejich propagaci. Dr. Fereydoon Batmanghelidj<<

>>Se zavedením povinného očkování jste ztratili svobodu. O vašem dítěti přece nemůžou rozhodovat
politici ani lékaři. John Virapen<<

Covid-19 a masmediální zprávy

Jak mohli lidé tak hluboko klesnout, že se lež téměř stala normou v jejich životech. Předkládáni jen jedné pravdy, plno zmatečných, absurdních výroků v době covidové, jsme od lidí zastávající vysoké funkce, ať již v politice, nebo institucích, zdravotnictví a masmédiích, viděli na vlastní oči a vidíme ji i u současných vládních politiků v roce 2023.


Lidská hamižnost zvítězila

Peníze za testování, očkovací kampaně a peníze pro lékaře, masmédia a další, kteří pomáhali „točit koly pandemie“. Bohužel peníze a hamižnost zvítězily u většiny nad zdravým rozumem.

A přitom je to zbytečná a marná snaha, neboť závěrečná životní pouť je pro všechny bez výjimky stejná. Nic z toho, co konají pro svůj prospěch a hamižnost, si stejně na druhý břeh nevezmou.


Peníze otevírají svět, ale zavírají srdce.


Ještě před více jak deseti lety, ukazovala masmédia lidem i zprávy o tom, že očkování má hodně vedlejších účinků, že je to podvod, nebo že zdravotníci nebudou pokusnými králíky.


Celkem zásadní sdělení lidem, ale co naplat, když mysl je stále díky jediné propagandě uzavřená a otupena. A přitom stačí jen číst i jiné zdroje a naslouchat i jiným názorům. Vždyť, už to tady několikrát v minulosti bylo!


I tzv. Španělská chřipka, a tzv. pandemie měla stejný scénář jako covid. Instrukce od těch nejbohatších skupin psychopatů na zemi, doputovaly i do ČR.


Každodenní záměrná mainstreamová propaganda, splnila svůj účel.

Některé níže zachycené fotografie s titulky v masmédiích, stojí za pozornost.I propagandistická masmédia a SÚKL, ale občas ukázali lidem pravdu