>>Existence celého farmaceutického průmyslu je založena na předkládání nepravdivých vědeckých závěrů a jejich propagaci. Dr. Fereydoon Batmanghelidj<<

>>Se zavedením povinného očkování jste ztratili svobodu. O vašem dítěti přece nemůžou rozhodovat
politici ani lékaři. John Virapen<<

Lékaři – agenti elity

Lékaři byli vždy zástupnými agenty elity

V exkluzivním rozhovoru pro Wochenblick.at z roku 2021 hovoří šéfredaktorka Elsa Mittmannsgruber s Dr. Gerdem Reutherem o postavení lékařů, farmaceutického průmyslu, koronavirové krizi a jeho nejnovější knize „Heilung Nebensache“ (Léčení drobné maličkosti).

Dr. Reuther, který byl ve svých 32 letech jedním z nejmladších vedoucích lékařů v Německu, se nevyhýbá kritice svých kolegů a poskytuje zajímavé základní informace o systému zdravotnictví.

Skutečnost, že se Gerd Reuther v 55 letech vzdal své práce klinického radiologa, neznamenalo, že se také obrátil zády k medicíně. Od té doby vydal tři knihy („Umění žít co nejdéle“, „Podvedený pacient““ a „Léčení maličkosti“), které se zabývají excesy medicíny a zároveň se ohlíží zpět o 2500 let evropské lékařské historie. 

Zničující verdikt

Protože jak vysvětluje v rozhovoru pro Wochenblick, lékaři vždy ošetřují v případě pochybností, i když škody převažují nad přínosy – protože věří, že mohou pozitivně ovlivnit průběh jakékoli nemoci. Samozřejmě jeden z důvodů je ten, že peníze přinášejí jen léčby.

Farmaceutický průmysl a korona krize

Pro Dr. Reuthera je také jasné, že lékaři byli vždy zástupnými agenty elity. Zatímco dříve se lékařská profese cítila oddána dogmatům katolické církve a přizpůsobovala tomu své léčebné metody, dnes je to farmaceutický průmysl, kdo diktuje „polobohům v bílém“, co mají zavést. Dobrým příkladem toho je podle Reuthera koronavirová krize.

Protože jen tak byl okamžitě použit údajný koronární lék Remdesivir nebo lék proti malárii hydroxychlorochin. 

V případě Corony však tyto léky nebyly k ničemu. Naopak docházelo k vážným škodám, někdy i úmrtím. Těmto úmrtím by se dalo předejít, kdyby byly léky předem testovány ve studii. Ale udělali jen terénní test. 

Znamení pro Dr.Reuthera, je, že lékařská profese je slepě ochotná plnit pokyny ostatních.

Účel pandemie Corona

Lékař je ale také skeptický ke koronavirové pandemii. Na otázku šéfredaktorky Elsy Mittmannsgruberové, zda je možné, že se ti, kteří jsou u moci, v současné době nezajímají o konec pandemie, Reuther odpovídá: „To je zcela zjevně případ, i když je to popíráno a lidé, kteří vyhrožují nekonečné proroctví pandemie, které bude očerněno jako konspirační teoretici.

 Ale stačí se rozhlédnout.“ Protože, jak pokračuje, v historii medicíny nikdy nebyly pandemie, které by trvaly několik let.

Pandemie a epidemie trvaly jen několik týdnů nebo měsíců. 

Proto si nemyslí, že problémem je současná pandemie, ale spíše to, že někdo pandemii evidentně potřebuje. Smysl toho vidí v tom, že se má zásadně změnit společenský řád světa – tedy „Velký reset“. 

Zejména proto, že neexistuje žádná souvislost s bojem s nemocí a skutečností, že kvůli tomu musí být omezována lidská a základní práva.


Neexistuje souvislost mezi bojem s nemocemi a omezováním lidských a základních práv.


Občanská neposlušnost je nutná!

Reklama na očkování není nic jiného než čistá farmaceutická propaganda

Skeptický je i k očkování. Všudypřítomná reklama na očkování pro něj není nic jiného než čistá „farmaceutická propaganda“, zvláště když čísla také ukazují, že existuje mnoho vedlejších účinků. Jen Institut Paula Ehrlicha v Německu hlásil za dva měsíce tolik úmrtí jako za 21 let. 

Lékař považuje za katastrofu popírat kauzalitu těchto čísel, která dočasně souvisí s očkováním proti koronaviru, jak se v současnosti děje. Zejména proto, že počet nenahlášených případů bude pravděpodobně mnohem vyšší. Hlášen je pouze zlomek čísel.

Jediný způsob, jak ukončit současnou situaci, Reuther vidí v tom, že lidé přestanou opatření a požadavky dodržovat. Občanská neposlušnost je tedy na denním pořádku. „Protože toto testování a nošení masky nemá žádnou účinnost a žádný přínos.

 Pokud se přestaneme testovat, pandemie také skončí,“ řekl bývalý vedoucí lékař.

Zdroje: www.extremnews-com, Wochenblick.at