>>Existence celého farmaceutického průmyslu je založena na předkládání nepravdivých vědeckých závěrů a jejich propagaci. Dr. Fereydoon Batmanghelidj<<

>>Se zavedením povinného očkování jste ztratili svobodu. O vašem dítěti přece nemůžou rozhodovat
politici ani lékaři. John Virapen<<

Mikrovlnné pečící trouby

V mnoha zemích jsou v restauracích a provozech společného stravování zcela běžně používány mikrovlnné trouby. Slouží k znovuohřívání předem připravených pokrmů. V USA je používá 70 % domácností.

Mnozí odborní lékaři, ale testováním zjistili, že mikrovlnné potraviny oslabují lidský organismus.

Dr. Wolfgang Gerz z Mnichova uvádí řadu svých pacientů s fyzickou indispozicí, kterou trpí od doby zavedení mikrovlnné trouby ve svých domácnostech. Tento jev vysvětluje jako následek dalšího zatížení organismu. Ten je již přetížen jinými formami elektromagnetických stresů (televize, apod.)

Z hlediska zdravé výživy lze jen potvrdit, že znovuohřívání potravin není správné. Ať už vzhledem k nízkému obsahu vitamínů, vzniku toxických látek, množících se bakterií a hodnotě potravin vůbec.

Pokrmy by se měly připravovat těsně před konzumací. Vhodnější jsou prostší, jednoduché pokrmy vždy čerstvě připravené, lehce stravitelné. Skladovaná jídla v chladničkách a pak ohřívaná jen různým způsobem lidský organismus zatěžují.

Zdroj: Salvo 4, 1991.