O webu a autorovi

Vše podstatné – řekl bych mnohdy klíčové, týkající se nejen zdraví, zůstalo „často skryto“, jen ve starších časopisech, novinách, knihách, filmových dokumentech, ale také webových archívech.

Proto vznikl tento projekt webových stránek, ukazující jiné, zdravé názory a pohledy na svět a zdraví lidí.

O mně

I přesto, že jsem nevystudoval žádnou vojenskou školu, i když mi byla v 80. letech při ukončení ZŠ náborářem nabízena, a já ji tehdy odmítl, tak stejně po nějaké době, jsem využil nabídky stát se vojákem v další činné službě. A započal svou další kariéru.

Přes 15 let, jsem sloužil v AČR jako voják, který „poslušně“ plní rozkazy a v případě, že s vydaným rozkazem nesouhlasí, tak podle nadřízených, rozkaz musí stejně splnit, a pak může teprve podat stížnost. To je jen taková jedna ukázka, z mnoha vojenských absurdit.

Za svou vojenskou kariéru jsem poznal spoustu skvělých, jsem přesvědčen že i čestných lidí. Ale také spousty arogantních a v chování nadřazených lidí. Nejen v „rolích“ velitelů, kterým evidentně moc úřední, kariéra a peníze „stouply do hlavy“.

Peníze a různé odměny a výhody, které byly součásti služby v AČR, zcela otupily i moje myšlení. Dnes mám na armádu zcela jiný pohled než kdysi, v době mého působení v ní. A tak, nechat se dále „podplácet “, těmi spousty výhod, které služba v armádě nabízí, ať již je to pravidelný plat, odměny, dovolená, rekreace, atd., už bych se v současné době nenechal.


Křižovatka životní pouti

Ještě, že se naštěstí v životě, každý z nás několikrát dostane do situace, že se ocitne na tzv. křižovatce své další životní cesty či etapy. A já jsem se tehdy rozhodl, a tuto vojenskou cestu, „službu vlasti“ ukončil. Udělal jsem dobře.

Patrně, kdybych ve své vojenské kariéře pokračoval dál, asi bych se opět musel „nevědomě klanět“ užitečným idiotům, nebo indoktrinovaným lidem, z nichž se mnozí pasovali do role bohů.

Zcela určitě, bych se nevyhnul v době globálních pandemických her, nátlakům na testování, očkování a dalším absurdním příkazům a nařízením. A jako nevědomý, bych se patrně všemu podvolil.

Systém, který z člověka udělá poslušného otroka

„Částečná životní pouť v AČR, mi po několika letech po jejím skončení, skutečně otevřela dokonale mysl“. Uvědomil jsem si, že je to taková „bublina“ ve které člověk žije, že je to až neuvěřitelné. Jak dokáže být tento systém, kvůli nevědomostí lidí udržován. A tak pak korupce, zneužitá politická moc, zlovůle státních úředníků, některých lékařů, a nesmysly mají volné působení a většina lidí si to, co se na zemi odehrává, a kdo za mořem, vlády úkoluje, ani neuvědomuje.

Jelikož, záměrně na mainstreamových médiích téměř vůbec témata, jako poškození zdraví z vakcín nenajdeme, řekl jsem si, že se podělím, alespoň na alternativních médiích se svou špatnou zkušeností po očkování.

A také o spoustě materiálů k tématu očkování a vakcín, o kterých jsem během své vojenské kariéry vůbec nevěděl, že existují.

Zveřejněné články mají ostatní lidi, kteří ještě stále věří neustále masmediální propagandě, že jsou vakcíny a očkování bezpečné, varovat a také používat kritické myšlení. Vakcíny bezpečné rozhodně nejsou.

Vakcíny jsou jen dokonalý nástroj na obrovské zisky pro farmaceutické firmy. Dále vakcíny pod rouškou povinnosti mohou posloužit jako dokonalá biologická zbraň. Koneckonců mRNA genetická terapie, skrytá za očkováním proti Covidu, je toho učebnicovým příkladem, jak toto jde v rukou šílenců zneužít.

Vakcíny bezpečné rozhodně nejsou

Existují desetitisíce článků na internetu o nežádoucích účincích vakcín. Existují celosvětově spousty knih, publikací a dokumentů, které pojednávají o nebezpečí z očkování.

Mainstream příběhy lidí s poškozeným zdravím ignoruje

Můj příběh z poškozeným zdravím po očkování napsaným v blogu, by mi asi žádné mainstreamové média nezveřejnily. A v komentářích, by dlouho nevydržel.

Proto jsem ke konci roku 2022 „narychlo napsal a poté zveřejnil článek s názvem Očkování vs. realita, na webu Necenzurujeme.cz.

Pozn.

Webové stránky Necenzurujeme.cz jsou v roce 2024 již nefunkční.

Později jsem si uvědomil, že bude lepší, když si článek dám na svoje webové stránky. A využiji toho, že mám uschovány asi od 80. let, některé noviny, časopisy a starší knihy, věnujícím se nejenom tématu zdraví a nemocem.

Z těchto můžu čerpat a ve volných chvílích psát, zajímavé příspěvky ze zveřejněných článků v minulosti.

Jelikož, se také dlouhodobě zabývám tématem tzv. manipulací s počasím – geoinženýrstvím, a přírodními jevy, přidal jsem na web i toto téma.

Martin Blažek