>>Existence celého farmaceutického průmyslu je založena na předkládání nepravdivých vědeckých závěrů a jejich propagaci. Dr. Fereydoon Batmanghelidj<<

>>Se zavedením povinného očkování jste ztratili svobodu. O vašem dítěti přece nemůžou rozhodovat
politici ani lékaři. John Virapen<<

Očkovací aktualizace

Ještě stále věříte při pohledu na zobrazený očkovací kalendář, že to s vámi myslí současný nastavený zdravotní systém dobře? Stále věříte, že jim skutečně záleží na Vašem zdraví?

Vždyť ty desítky pravidelných přeočkování, které by člověk měl podle očkovacího kalendáře během svého života podstupovat, nemohou pro organismus dopadnout dobře. Poškození zdraví člověka po tolika chemických injekcích by bylo téměř jisté.

Podobnost čistě náhodná

Ještě stále Vám nepřipadá podobnost pravidelného se očkování, dle očkovacího kalendáře jako příprava k nahrávání pravidelných nových verzí operačního systému a aktualizací firmware a software počítačových strojů a moderních technologií, do kterých „ládují“ výrobci pravidelné aktualizace ?

Kdyby toto vakcinační svinstvo již nebylo tak průhledné a do oči bijící!

Historie ukazuje, že většina z lidí, kteří věděli a podíleli se na zločinech proti lidskosti, řekla pravdu až na sklonku svého života.

Řeknou lidem pravdu na sklonku svých životů i největší čeští propagátoři vakcín a nebo si své tajemství propagace vakcín odnesou na druhý břeh?

Poškozené zdraví už Vám mnohdy ani schopný lékař nedokáže vrátit.

Většinu z těch co mají s vakcínami co do činění, Vaše zdravotní problémy vůbec, ale vůbec nezajímají.

Udržování lidí dál v nevědomosti, je to co potřebují nejen farmaceutické korporace k realizací plánovaných zvrácených procesů na zemi. Jako užiteční idioti, jim jsou v tomto nápomocni zaměstnanci masmédií. A bohužel vetšina nevědomých nebo indoktrinovaných lidí, pro peníze udělá skutečně cokoliv. Taková je realita současného světa.

Již dávno i některá média a lékaři poukazovali na to, že jsme bohužel dlouhodobě „vodění za nos“ farmaceutickými korporacemi a jejich „loutkovými“ vládami.

https://napsali.net/homocystein/

Moje doporučení zní, nenechávejte si již napichávat do svých těl, farmaceutické produkty s názvem vakcíny, které obsahují v době moderních technologií, i nanomateriály.

Vždyť přece každý člověk, má svůj život a zdraví ve svých rukou.