>>Existence celého farmaceutického průmyslu je založena na předkládání nepravdivých vědeckých závěrů a jejich propagaci. Dr. Fereydoon Batmanghelidj<<

>>Se zavedením povinného očkování jste ztratili svobodu. O vašem dítěti přece nemůžou rozhodovat
politici ani lékaři. John Virapen<<

Očkování a realita

Vakcíny a očkování, jako pomalá a skrytá cesta k poškození zdraví. Aneb proč nebýt doživotním „jehelníčkem“ farmaceutických firem, v zastoupení i mnohými lékaři.

V úvodu článku je krátce „pohled“ do mých dětských let a s ním i spjaté povinné očkování v tehdejší ČSSR. Tehdy v dobré víře ochrany před nemocemi, bylo do mého těla v průběhu 15. let napícháno více jak 15. očkovacích „včeliček“. Téměř v mých 50.-ti letech se mi podařilo dohledat očkovací průkaz z dětství. V něm mám krásný přehled o tom, kolik očkovacích látek, v jakých letech a měsících, bylo do mého těla aplikováno.

Jakou směs chemických, toxických a cizorodých látek tehdy obsahovaly ampulky s vakcínami, to již nezjistím. Ale po poskládání „mozaiky časosběrného zhoršování zdravotního stavu“ jsem přesvědčen, že prospěšné tělu rozhodně nebyly.

Vedlejší a záměrné účinky vakcín již od dětství

Z některých vzpomínek a vyprávění mé matky o mém zdravotním stavu v dětství, mohu jen zmínit, že již po pár letech života, kdy jsem měl v sobě několik „dávek“ očkovacích látek, proti údajným některým nemocem jako např. (TETANUS, ZÁŠKRT, DÁVIVÝ KAŠEL, PRAVÉ NEŠTOVICE, POLIOMYELITIS) jsem skončil v nemocnici, kvůli problémům s obtížným dýcháním a silnému kašli. V dětství jsem měl časté, opakující se angíny. Léčba byla vždy penicilínem.

V osmdesátých letech jsem po očkování, ze dne na den dostal několik centimetrů rozsáhlý pásový opar. Jizva z něho mě „zdobí“ na břiše dodnes. Z reakce tehdejší dětské paní doktorky si matně pamatuji její údiv a překvapení, když uviděla několika centimetrové puchýřky nadité“ tekutinou.

Jak se opar rychle objevil, tak i zmizel. Ale objevoval se poté nepravidelně i dále v dospělosti. Vždy v podobě výsevů oparů na rtech.

Poliomyelitis

V roce 1987 jsem obdržel poslední dávku očkovací látky proti tzv. POLIOMYELITIS. Při ukončení osmileté ZŠ jsem z důvodů dalšího studia na Středním odborném učilišti, absolvoval vstupní lékařskou prohlídku. Výsledky z prohlídky mě nepotěšily.

Lékař mi oznámil, že mám šelest na srdci a také, že jsem krátkozraký. No naštěstí nic závažného“, abych nemohl začít mé další životní vzdělávání. A tak jsem dál pokračoval ve školních lavicích na SOU. Srdeční šelestí na svém zdravotním stavu, jsem nijak výrazněji nepociťoval. Ke krátkozrakosti mi tehdy lékař doporučil brýle, které měly cca 0, 5 dioptrií. Po ukončení studia na SOU, jsem nastoupil na 18měsíční základní vojenskou službu.

Počátek vojenské služby a dalších očkování

První den v tzv. přijímači nás hromadně naočkovali. Dodnes nevím, proti čemu nás vlastně očkovali.

Asi za jeden měsíc po vykonání přísahy a převelení do místa stálého výkonu vojenské základní služby, se u mě začaly projevovat zdravotní problémy. Začal jsem mít problémy s dýcháním. Pocit, že se nemohu dodechnout. A také jsem cítil tíhu na hrudi. Proto jsem neváhal, a navštívil posádkového lékaře.

Již si zcela nepamatuji, jaký název léků mi tehdy lékař nasadil“. Ale vzpomínám si, že jsem bral chvíli nějaké léky na uklidnění. Těžko říct, jestli příčinou mých problémů s dýcháním byla vakcína, či změna prostředí. Zdravotní záznamy z tehdejší doby, pakliže ještě jsou k dispozici v mé zdravotní kartě, by mohly ledacos objasnit.

Skutečnost je, ale taková, že se pocity špatného dýchání objevují od doby základní vojenské služby po celou dobu mého života nepravidelně. A nemá vliv ani to, jestli jsem v práci ve stresu, či doma v klidu v posteli. Nevím, jestli jsem se s tím už naučil žít. Snažím se na to nemyslet, a po krátké době to opět přejde.

Konec a nový začátek

 V průběhu mého výkonu ZVS, byla rozhodnutím tehdejšího NNGŠ zkrácena základní služba na 12 měsíců. A tím pádem nečekaný dřívější návrat do civilu. To bylo nejen pro mě příjemné překvapení. Zároveň, ale vyvstala otázka, co bude dál? Jakou prací, která mě bude naplňovat a živit“, si v roce 1994 najít?

Po několika málo pracovních zkušenostech, kdy člověk dělal téměř celý den za pár korun, jsem i díky doporučení vojáka z povolání, viděl naději na lepší a pro mě v té době zajímavé zaměstnání ve státní službě v AČR.

Znovu jsem prošel ,kolečkem“ ne zrovna příjemných dnů a týdnů stresu při absolvování lékařských prohlídek, psychologických a fyzických testů a čekání na jejich výsledky. Štěstí mi podalo pomocnou ruku“, a tak jsem opět navlékl vojenský stejnokroj a pokračoval jako voják v další činné službě.

Práce“ v AČR mě naplňovala. Nebyla jednotvárná, každý den přinášela něco nového, obsluha a údržba vojenské techniky mě zajímala, a tak jsem po dlouhá léta chodil z práce domů, sice mnohdy fyzicky unaven, ale až na nějaké malé výjimky spokojen, a již se těšil na další dny.

Nic netrvá věčně

V mé spokojenosti s prací zcela určitě zapůsobila i skutečnost pravidelného a v té době slušného platu. Dále 27 dnů ŘD a dalších výhod, které v civilním sektoru tehdy stěží člověk jako zaměstnanec našel.

 Nic netrvá věčně, a tak v posledních několika letech před ukončením služebního poměru jsem začínal mít období, kdy z důvodů reorganizací, změnou systematizovaných míst a hodností, mě práce již nenaplňovala. Pořád nové a nové nařízení, či rozkazy mi připadaly často víc a víc nesmyslné.

Každodenní zdlouhavé dojíždění do místa výkonu služby, také nepřispívaly k tomu, aby člověku přidaly na pocitu spokojenosti v práci. A důvodů pro setrvání v armádě, bylo čím dál míň a míň.

V roce 2008, dva roky před mým odchodem z AČR jsem podlehl strachu z klíšťové encefalitidy“. Uvěřil jsem velitelům, kteří očkování doporučovali, a tak jsem opět stál v „řadě“ na očkovací dávku. Během roku 2008 jsem podstoupil 3× očkování vakcínou proti klíšťové encefalitídě.

Opětovné zdravotní komplikace

 Po nějaké době jsem na sobě pozoroval nepříjemné zdravotní problémy. Ty jsem dříve vůbec neměl. I přes v armádě „povinně pěstovanou“ a nutnou dobrou fyzickou kondici, jsem měl značný úbytek sil. Zadýchávání se po vyjíti pár schodů, zvláštní a nepříjemný pocit nepravidelně opakujícího se „bzučení“ v hlavě i několikrát denně a s tímto spojen krátkodobý pocit na omdlení, který trval jen pár sekund.

Dále mě začaly trápit pocity občasného „vynechání srdce“(arytmie), časté bolesti zad, které jako by se stěhovaly. A také urologické problémy, které po nějaké době naštěstí vymizely.

I přes několik odborných lékařských vyšetření, jsem jednoznačnou odpověď, na příčinu mých zdravotních problému, od lékařů nedostal.

Musím podotknout, že v této době jsem si stále neuvědomoval, že mé zdravotní problémy jsou na 99,9 % spojeny s notnými dávkami vakcín.

Zásadní změna v mém životě nastala rok a půl po očkování proti klíšťové encefalitidě. Musel jsem již začít užívat pravidelně léky.

Nové diagnózy

Po odchodu z AČR v roce 2010 a návštěvě nového civilního lékaře, jsem se po celkovém vyšetření dozvěděl mé další diagnózy. A sice, srdeční arytmie a hypertenze. Lékař mi tedy předepsal medikaci, kterou musím dodržovat.

Přírodní léčba bylinkami, k tomu rady lékařů, omezit sůl, pití kávy, ale moc nepomohly. Výsledek nebyl tak dobrý, jako při medikamentózní léčbě.

Ještě stále v nevědomosti, v dobré víře ve vakcíny proti tetanu a se slovy zdravotní sestry, že se není třeba ničeho bát, jsem na podzim v roce 2016 při lékařské prohlídce podstoupil přeočkování proti tetanu.

Alergie

Na jaře v roce 2017 v začínající pylové sezóně jsem několik týdnů prosmrkal, očí neustále slzely, neustále kýchání, takže opět návštěva praktického lékaře a přibyla nová zjištěná diagnóza. Alergie na pyl.

Musím zde podotknout, že za celý čas od doby nástupu na základní vojenskou službu, až do roku 2017, ani předtím nikdy v dětství, jsem takovou silnou několika týdenní alergickou reakci nikdy nezažil.

 Lékař mi tedy předepsal další léky na alergii, které jsem nějakou dobu užíval. Kvůli dlouhodobým zdravotním problémům a bolestem zad, mi lékař doporučil i změnu zaměstnání.

I v novém zaměstnání se však potíže značně zhoršovaly. Trápilo mě intenzivnější zadýcháváni, a pociťoval jsem celkovou slabost. Další opakované vyšetření prokázaly Astma. Přibyly mi další léky.

Po nějaké době se můj zdravotní stav opět zlepšil, a některé léky jsem přestal užívat. Výčet všech diagnóz a nepříjemných projevů nemoci, které mě provází již více jak 10 let, zhodnotil jeden lékař při vstupní prohlídce do nového zaměstnání krátce slovy: Tak mladý a už tak „prolezlý“.

Až tehdy jsem pomalu začal vyhledávat různé články, v alternativních časopisech, literatuře a na internetu, tykající se vzniku onemocnění a jejich léčby.

 Mé definitivní „prozření“, tedy přišlo někdy v roce 2018. Tehdy jsem na internetu našel webové stránky http://www.ockovani.net a https://www.rozalio.cz . Vše mi do sebe pomalu začalo zapadat.

Vakcíny násilím a nebo za výhru


Absolutní nedůvěra v očkování, přišla s tzv. pandemií Covid-19 a tzv. mRNA „vakcínou“. Starší články, ale i výroky některých lékařů mi jen potvrzují, že původní myšlenku očkování mocné skupiny lidí zneužili. Vakcíny jsou velmi dobrými výdělky zahraničních farmaceutických korporací. Dále slouží ke skryté“ produkci pacientů, neboť vakcíny jsou ve své podstatě sofistikovaný, taktický jed, který dokonale rozhodí ,,imunitu“ člověka a ještě navíc zapřičiní mutaci.

 Další nepříznivé účinky chemických látek-těžkých kovů jako (např. rtuť, hliník, apod.), obsažených ve vakcínách jako tzv. adjuvands, se mnohdy začnou projevovat až za několik měsíců či dokonce let.

A málokdo si tu spojitost s vakcínami, za několik let, kdy začíná mít zdravotní problémy uvědomí. A s každou další dávkou očkování, riziko poškození zdraví jen narůstá.

Nikdy v minulosti nebylo aplikováno tolik dávek vakcín lidem, jako v posledních deseti letech, kdy se hlavně kvůli mohutné masmediální propagandě „píchá injekce již od kolébky, jako o závod“.


Takže v roce 2019 jsem si již žádnou dávku chemického koktejlu s patentovaným „poslíčkem mRNA“ proti tzv. onemocnění Covid i přes dopis z VOZP, sdělující mi o doporučeném a bezpečném očkování „vakcínou mRNA“, nedal vpravit.

Udělal jsem dobře. Vždyť to by mohla být, po těch bezpočet během života obdržených chemických teček, ta skutečně poslední chemická tečka, na moji životní pouti.

 Ukončení očkovací hry

Po tomto mém životním poznání „beru“ vyřčené věty některých lékařů, či přímo brožury a vyjádření České vakcinologické společnosti a všech obhájců vakcín jako nepravdivé, zavádějící. Vyložené nepravdy, lži. Jde o sofistikovanou propagandu a manipulaci s lidmi.

Někteří to propagují, podle mě jen z pevné víry v dobro vakcín. A také opakovaným tvrzením, že v minulosti vymýtily spoustu nemocí. Vždyť toto je ,,vtloukáno do hlav“ již na přednáškách na lékařských fakultách. A kdo to neustále tvrdí?

Mnozí tak činí z nevědomosti a prozatímní neprojevení se zdravotních komplikací na jejich zdraví po očkování.

A proč se stále nachází tolik lidí v rolích lékařů a odborníků, kteří by na vakcíny nedali dopustit a málem by se jim i klaněli?

Lidská hamižnost

O tom, že lidská hamižnost je jako droga, a že v tomto nastaveném systému, ve kterém žijeme, je většina lidí na vysokých rozhodujících funkcích podplatitelná, to nám již v roce 2011, jasně ukázala Veřejnoprávní Česká televize.

Ta odvysílala rozhovor s farmaceutickým manažerem Johnem Virapenem. Ten již tehdy lidem sdělil, že očkování je podvod.

https://napsali.net/ockovani-je-velky-podvod/

 Po mé zkušenosti již pro mě platí, že zaměstnanci ve státním sektoru, jsou neuvěřitelně izolováni od normálního světa. Většina, se z nich díky pravidelnému platu, odměnám a výhodám, po celou dobu fungování udržují zcela „uzavřeni a zaslepeni“. Realitu okolního světa a pro ně skryté procesy ve světě vůbec nevnímají.

Často také věří svým nadřízeným, v armádě vojenským lékařům a věci které jsou pro ně nepodstatné, si ani moc neověřují. Poslouchají a vykonávají rozkazy, ať jsou jakékoliv.

Podobné to bude s lidmi kteří pracují v politice, bankovním sektoru a ve velkých firmách. Tam už berou lidi jen jako lidské zdroje.

Můj zcela jiný pohled a životní poznání na současný svět, přišel mnohem později po odchodu z AČR.

  V roce 2019 jsem si s příchodem umělé vytvořené pandemie uvědomil, že současný nastavený systém s pomocí masmédií, záměrně udržuje většinu lidí po dobu jejich života ve strachu a nevědomí.

A vše kolem pandemie Covidu, jasně ukazuje na stejný scénař, i s tehdejší tzv. Španělskou chřipkou.