>>Existence celého farmaceutického průmyslu je založena na předkládání nepravdivých vědeckých závěrů a jejich propagaci. Dr. Fereydoon Batmanghelidj<<

>>Se zavedením povinného očkování jste ztratili svobodu. O vašem dítěti přece nemůžou rozhodovat
politici ani lékaři. John Virapen<<

Očkování – celosvětový blud

Již kolem roku 1754 bylo zavedeno v Římě očkování proti neštovicím. Neštovice se ale začaly šířit víc a víc. Odpor lidí proti očkování narostl natolik, že byl tento očkovací zvyk zrušen.

Propaganda očkovacího výnosného byznysu znovu začala po nějaké době opět narůstat a přesvědčovat lidi, aby se očkování nebáli a uvěřili, že pomáhá v boji proti nemocem.

Názor profesora Carlo Ruata

A znovu začali na světě povstávat lidé, kteří se nebáli vyjádřit svůj, jiný názor na očkování. A tak v roce 1896 veřejně protestoval proti smrtícímu zvyku očkování Carlo Ruata. Profesor Materia Medica na univerzitě v italské Parugii, těmito ostrými slovy:

Očkování je zrůdnost, zplozený výplod omylu a nevědomosti, a jako takový by neměl mít místo ani v hygieně, ani v medicíně.

Nevěřte v očkování, je to celosvětový blud a nevědecká praxe

Nevěřte v očkování, je to celosvětový blud, nevědecká praxe, smrtelná pověra, jejíž následky se dnes měří slzami a smutkem bez konce.

Když se čas od času začtete do historie očkování od jeho počátků, pomůže to pochopit mnoho věcí.

Níže je úryvek z publikace z roku 1912. V níž doktor Carlo Ruata, profesor Materia Medica a hygieny na univerzitě v Perugii, a také prezident mezinárodní organizace proti očkování, vysvětluje neúspěchy očkování proti neštovicím v Itálii a neúspěšnou „biotechnologii“, která byla v té době přijata k výrobě vakcín.

Výzva obsažená v textu, kterou napsal přímo profesor Ruata: „Upřímně prosí ty, kteří po přečtení těchto stránek dospějí k přesvědčení, že každý otec rodiny, každý občan, by se měl seznámit s tím, co je zde řečeno, než slepě odevzdá náruč svých dětí očkovacímu zařízení, aby přinesl malou oběť tím, že příbuzným a přátelům zdarma rozdá takový počet výtisků této brožury, jaký uzná za vhodný“.

Je to dobrá služba prokazovaná zemi a lidem.

Více než 60 na 100 dětí z opuštěného dětského hospice v našem Turíně zemřelo po aplikaci vakcíny na očkovací erysipel (akutní erytémové onemocnění kůže a podkoží).

Kdyby se toto očkování používalo v době Herodesově, bylo by vraždění nevinných zbytečné, stačila by k tomu vakcína.

Zdroje: https://www.corvelva.it/en/approfondimenti/archivio-storico/dott-carlo-ruata/vaccinazione-sua-storia-e-suoi-effetti-dott-carlo-ruata-1912.html, https://www.youtube.com