>>Existence celého farmaceutického průmyslu je založena na předkládání nepravdivých vědeckých závěrů a jejich propagaci. Dr. Fereydoon Batmanghelidj<<

>>Se zavedením povinného očkování jste ztratili svobodu. O vašem dítěti přece nemůžou rozhodovat
politici ani lékaři. John Virapen<<

Pravdivé výroky

Články v masmédiích, které by se zaobíraly nebezpečnými vlivy elektromagnetického záření ze sítí GSM, Wifi a Bluetooth a dalších bezdrátových technologií téměř nenajdete. To samé se týká syntetických léků a vakcín. Až na malé vyjímky, uslyšíte na ně samou chválu a propagandu, jak je to všechno pro lidi bezpečné.

To co je dnes podle mnoha „odborníků“ konspirace je, ale pravda. Svědčí o tom i články a výroky v některých časopisech a knihách, které již v 80. letech, min. století, dokonce upozorňovaly čtenáře na níže uvedené skutečnosti.

Prokazatelné vlivy na změny DNA

:: Elektromagnetické záření pracujících na GHz frekvencích, může způsobovat bolesti hlavy, únavu, závratě.

:: GHz frekvence se používají i v systémech elektromagnetických vojenských zbraní.

:: Toxické chemické látky a ionizované záření, mají prokazatelně vliv na změny v DNA. Při dlouhodobém působení vznikají nemoci a genetické chyby. Při větším poškození jsou již nevratné a tak pokračují z jedné generace na další.


:: Buňky vystavené záření, všeobecně umírají, ale záření také může přestavět molekuly DNA a tím změnit způsob reprodukce.

:: Živý organismus pod vlivem vnějších podmínek mění své vlastnosti-tedy mutuje.

:: Optimálně fungující obranný systém v organismu je v dokonalé rovnováze. Je určen k likvidaci škodlivin, ale umožnuje průchod látkám, které tělo potřebuje, tedy živinám.


:: Pokud je rozhozená bakteriální mikroflóra v organismu a nedostatek potřebných vitamínů, dojde k nepoměru ve střevní mikroflóře. Např. vlivem stravy (dlouhodobá přemíra sladkých, slaných, tučných jídel), či vlivem intoxikace organismu jedy a parazity, se začnou objevovat zdravotní potíže a nemoci.

:: Otravování vlastního těla pochází ze střev.

:: Co člověk jí, to také je.


:: Částice molekul RNA či DNA, nacházející se v organismu, kterým zneužitá věda dala název infekční viry, nejsou patogeny, ale molekuly sekretů z buněk, tzv. exosomy. Buňky je vytvářejí a také vylučují, jako odpadní produkty, když dojde k přemíře intoxikace v organismu. Jedná se o mrtvé částice, zbytky buněk. Nejsou pro zdravého člověka, či zvíře infekční.

Biologické zbraně

:: slouží k ničení, či oslabení živé síly, hospodářských zvířat, lesů a zemědělských plodin.

:: zprvu se využívaly „choroboplodné zárodky“ rickettsií, bakterií a jejich toxinů, plísně, houby a jedy, kde většinu z nich tvoří chemické sloučeniny, např. (sarin, soman, tabun, apod.,), které zasahují do nějaké chemické dráhy v těle. V posledních desetiletích se používají tzv. sofistikované-taktické jedy na molekulární úrovni (syntetické, upravené zvířecí či lidské molekuly DNA, RNA a mRNA), které mohou zasáhnout do mnoha procesů v lidském těle. (např. buněčná transkripce, receptorem zprostředkované endocytózy, translace, apod.)

:: DNA je vysoce programovatelná. Tak jako počítačový programátor může sestavit instrukce pro daný počítačový program, nebo škodlivý kód (virus, trojský kůň), to samé může provést vědec-molekulární biochemik se syntetickou, lidskou či zvířecí DNA.


:: Faktory daného prostředí jako je teplo, UV záření a kyslík, ovlivňují sestavenou strukturu molekuly DNA či RNA a mohou ji poškodit.

:: Jedy-chemické sloučeniny jsou naopak stabilnější a tak mají tendenci rychlého a delšího procesu destruktivních účinků na lidský organismus, než dojde vnějšími vlivy k jejich „neutralizací“.

:: Jako prostředky k přenosu výše uvedených biologických zbraní mohou posloužit různé kontejnery, krabice, pytle, balíky, ve kterých jsou biologické aerosolové částice.


:: K dalšímu přenosu taktických jedů a toxinů, se používají infikovaní přenášeči, jako klíšťata, létající i lezoucí hmyz a hlodavci. Tito přenášeči jsou nejčastěji shazováni z letadel a vrtulníků.

:: Rozsáhlá kontaminace jídla a vody, ničení potravinové soběstačnosti, dále kontaminace a nebo nedostatek léčivých prostředků patří k diverzním způsobům činnosti.

Zdroje: Bezdrátové sítě – Wifi, Spirit, Salvo, Mladý svět, 100 nej potravin pro imunitu, Zdraví základ životního štěstí, Nežádoucí účinek smrt – John Virapen, www.researchgate.net, stackoverflow.com