>>Existence celého farmaceutického průmyslu je založena na předkládání nepravdivých vědeckých závěrů a jejich propagaci. Dr. Fereydoon Batmanghelidj<<

>>Se zavedením povinného očkování jste ztratili svobodu. O vašem dítěti přece nemůžou rozhodovat
politici ani lékaři. John Virapen<<

Akupresura

Vyrovnanou funkci jednotlivých orgánů a tím i celého organismu, docílíte pravidelnou masáží aktivních citlivých bodů. Masírujte na plosce nohy nebo na těle.

Spolu s racionální výživou a přiměřenou tělesnou aktivitou budete předcházet obtížím a docílíte nerušeného proudění energie v organismu.

Akupresura – pomoc od začínajících chorobných stavů

Počínající chorobné stavy, které se projevují CELKOVOU ÚNAVOU, NACHLAZENÍM, DÝCHACÍMI, ZAŽIVACÍMI či močovými obtížemi, rychle odstraníte pravidelnou masáží příslušných vyznačených ,,aktivních citlivých bodů“ na plosce nohy nebo v místě největší citlivosti na jiných částech těla.

Na tzv. aktivní citlivé body působíme masáží nebo tlakem špičky prstu nebo tupým hladkým předmětem. Masírujeme 5 – 7 sekund a masáž opakujeme 5 – 10× několikrát denně.

Akupresura. Aktivní citlivé body.

Při obtížích, které se Vám nedaří odstranit, se obraťte na Vašeho ošetřujicího lékaře a vyhledejte si příslušnou literaturu.

Zdroj: Art Press Servis