>>Existence celého farmaceutického průmyslu je založena na předkládání nepravdivých vědeckých závěrů a jejich propagaci. Dr. Fereydoon Batmanghelidj<<

>>Se zavedením povinného očkování jste ztratili svobodu. O vašem dítěti přece nemůžou rozhodovat
politici ani lékaři. John Virapen<<

Isoprinosine v roce 2006

V roce 2006 tehdejší ministr zdravotnictví MUDr. David Rath, poskytl pro širokou veřejnost poprvé zveřejněný seznam léčivých přípravků plně hrazených zdravotními pojišťovnami.

V seznamu léčivých přípravků se již tehdy mezi léky v lékové skupině – Antivirotik pro systémové použití nacházel mj. ISOPRINOSINE v tbl. 50x500mg a jeho orientační cena byla 668,- Kč.

Ve skupině léčivých přípravků jako Antiparazitika, byly uvedené čtyři léky. A sice, DELAGIL (léčba malárie) v tbl. 30x250mg, cena kolem 33,63,- Kč za balení a ZENTEL (léčba nemocí vyvolaných prvoky či červy) tbl. obalené 2x200mg cena 58,41,- Kč za balení. Dále JACUTIN (léčba svrabu a jiných parazitárních onemocnění) emulze 1x 100ml/300mg cena 105, 96,- Kč a Jacutin emulze 1x 200ml/600mg za cenu kolem 199,- Kč.

Lék s názvem IVERMECTIN v seznamu nebyl.

Léky jako ISOPRINOSINE, který ač je syntetický přípravek, prokazatelně zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu a posiluje jeho imunitní odpověď a působí zejména na složky buněčné imunity a ve světě se údajně používá více jak 50 let. V současné době by měl být opět na lékařský předpis v ČR dostupný.

Pozn. autora:

Po ,,zahájení Covidové plandemie“, nebyl v lékárnách nějakou dobu dostupný. Ti jenž ,,rozhodují na internetu a v masmédiích co je pravda a lež“, začali o Isoprinosinu a Ivermectinu prohlašovat a šířit zprávy, že je neúčinný, a má vedlejší účinky. Který z léků je nemá?

Zdroj: Právo, 26. 04. 2006.