>>Existence celého farmaceutického průmyslu je založena na předkládání nepravdivých vědeckých závěrů a jejich propagaci. Dr. Fereydoon Batmanghelidj<<

>>Se zavedením povinného očkování jste ztratili svobodu. O vašem dítěti přece nemůžou rozhodovat
politici ani lékaři. John Virapen<<

Masmediální zločinná propaganda

Čím více se člověk zajímá o věci, které v minulosti takřka vůbec neřešil, protože všem těm „odborným kecům“ lidí z ministerstva zdravotnictví, české vakcinologické společnosti a některých lékařů, vysílaných v masmédiích, prostě po celá ta dlouhá léta jen „slepě věřil, tím více jen zjišťuje, jak zkorumpovaný a odporný byl a je tento současný státní systém.

Systém v němž se bezpochyby „účastní“ na rozhodujících funkcích nevědomí lidé, kteří jsou jen pouhými vykonavateli zahraničních globálních struktur a korporací, a jejich plánované agendy.

Zločinná propaganda vakcín

Skutečně, už jen asi nevědomý člověk, a nebo psychopat, může ještě nadále propagovat a doporučovat něco, co prokazatelně poškozuje lidské zdraví.

Dlouhodobé „vysílání jediného názoru a jediné pravdy“ na televizních a rádiových vlnách, dokonale zajistilo, že se z mnoha lidí stali lidské bytosti, bez kritického myšlení.

Je těžké pro ně náhle přijmout i jiný názor, či pohled na danou věc.

Ještě, že máme naštěstí více možností, než jen naslouchat propagandistickým článkům a zprávám v TV a masmédiích.

Ale ty zcela jiné názory a vědecká zjištění některých odborníků, kteří již kdysi poukazovali a upozorňovali, že mnoho věcí se má jinak, musí být pro mnohé šokující. Žádné články s podobným tématem, k níže uvedeným vydaným knihám však v masmédiích nenajdete.

Pravda, která se v masmédiích záměrně nesmí ukazovat

Jenom zahraniční vědecké studie a články o homocysteinu tvoří více jak desetitisíce publikací, a ani o tomto žádné nové či ,,oprášené“ zmínky v současné době v masmédiích pravděpodobně nenajdete.

Byznys s lidským zdravím

Farmaceutický korporátní průmysl podporován a krytý státem, potřebuje holt pro svůj zvrácený byznys „nevědomé, vystrašené a poslušné otroky“, kteří si budou pravidelně chodit pro syntetické produkty v podobě pilulek a vakcín.

V roce 2019 v časopise WM magazín zveřejnili vynikající článek s názvem Čemu věří skeptici v medicíně? Bohužel, musím přiznat, že i já sám jsem tímto, byl dlouhodobě v „klubu“ skeptiků.

A to i přes skutečnost, že nejsem ateista. A již od dětství a školy, jsem měl na některé věci v životě jiný pohled.

Něco málo o skepticích

Skeptici věří čemukoliv, co říkají výrobci léků.

Skeptici věří čemukoliv, co říkají výrobci léků, aniž by položili jedinou inteligentní otázku.

Skeptici jsou lidé, které je nejsnadnější oblbnout.

Pro skeptiky korupce a nepoctivost ve velkých farmaceutických společnostech a ve vládách neexistuje.

Život bez svobodné vůle

Také jsem musel být dlouhodobě ovlivněn propagandou jak z masmédií tak i samotnou službou v AČR. Neboť i lidé v mém okolí, před více jak 15. lety se nenechávali očkovat a říkali mi k tomu i svoje důvody.

Ale já si šel, jak „poslušná ovečka“ stoupnout do řady, na svou očkovací dávku, aniž bych lékaři či nadřízenému položil jedinou otázku.

V 90. letech, jsem hovořil s několika lidmi, kteří již měli v té době přes osmdesát let a bydleli v mém okolí. Když jsme se bavili na téma zdraví, tak mi tehdy sdělili, že jim zdraví slouží a ani neužívají žádné léky. Tehdy jsem tomu vůbec nevěnoval pozornost.

Dnes v tom mám zcela jasno. V tom věku a bez léků? Vždyť v dnešní době již téměř většina i mladých lidí užívá nějaké léky. Tak jak je to možné, že jsou lidé víc a víc nemocní? A musí již i mnohdy v mladém věku užívat léky?

Vysoký podíl na tomto stavu, má kromě masívní průmyslové chemické potravy a elektromagnetického záření, bezpochyby i působení syntetických chemických látek z vakcín a léků. Obzvláště, jsou-li do lidského těla pravidelně aplikovány.

K tomu přidejme toxické životní prostředí, nezdravý životní styl, stres a téměř každodenní nezdravou průmyslovou stravu, ve které chybějí minerální látky a důležité vitamíny, o kterých se mj. zmiňuje autor v knize Homocystein klíč ke zdraví.

Ale zpátky k vakcínám.

Poškozené zdraví téměř nikoho nezajímá, zato peníze ano

Důkazů, o poškozeném zdraví lidí a komplikacích po očkování je již skutečně mnoho. Samotná kapitola o které by se dalo popsat mnoho stran, je koncept mRNA očkovací terapie. Ta by byla pro organismus v dlouhodobém a opakovaném aplikování zcela destruktivní.

Předložených důkazů jsou desetitisíce. Ať již jsou to vědecké a lékařské články, rozhovory, knihy a příběhy poškozených.

A co klasické vakcíny, ještě stále věříte, že byly a jsou bezpečné? Bezpečné nebyly pravděpodobně nikdy, ani v minulosti. Pokud by byly zcela na celém světě bezpečné a bez vedlejších účinku, tak by pravděpodobně neexistovaly žádné knihy ani publikace, a články v časopisech, či filmové dokumenty, které poukazovaly na skutečnost, že mají mnoho vedlejších účinků, poškozují zdraví a také mohou způsobit tzv. anafylaktický šok-prudkou imunitní reakci, která končí obyčejně smrtí.

O přínosu vakcín slyšíme neustále v masmédiích plno keců, ale o jejích nebezpečných vedlejších účincích již téměř ani slovo.

Od kolébky to do nás cpou. V dětství se slovy…neboj se, nebude to bolet.

Prý to je, jen taková malá „včelička“.

Kdyby všichni skutečně věděli celou pravdu o vakcínách, asi by pak lékaře, který chce někoho naočkovat hromadně posílali jednou pro vždy k čertu.

Výrobce vakcín nebere zodpovědnost

Už samotný fakt, že výrobce vakcín „nebere zodpovědnost“ za způsobené škody na zdraví a přenechává je na státu z kterého je, ale téměř nemožné finančního odškodnění se domoci v případě poškození zdraví, je svinstvo.

Lékařský závěr, je povětšinou stejný. Ten zní, že nastálé zdravotní komplikace s aplikací vakcíny nesouvisí. A je hotovo!

O tom, že ve skutečnosti po vpichu obdržíme do svých těl koktejl toxických cizorodých látek a těžkých kovů, které nazývají adjuvanty, o tom se opět v masmédiích moc nemluví.

Aplikací vakcíny proti tzv. nebezpečným virovým nemocem, si do těla de facto necháte nainjektovat jen trojské koně-parazity. Ti co očkování doporučují, je sami mnohdy ve svých tělech ani nemají.

Nevědomí lidé pro peníze udělají všechno, klidně zničí i lidské životy

Až uslyšíte, či uvidíte jakoukoliv reklamu na očkování v televizi či rádiu, vzpomeňte si na ty desetitisíce poškozených, a náhlých, nečekaných úmrtí i mladých lidí v souvislosti s mRNA „očkováním“ proti covidu ve svém okolí.

Potvrdíte si, jaké svinstva dokáží masmédia podporovat a čeho všeho jsou jejich zaměstnanci schopni pro „magické papírky“ udělat.