>>Existence celého farmaceutického průmyslu je založena na předkládání nepravdivých vědeckých závěrů a jejich propagaci. Dr. Fereydoon Batmanghelidj<<

>>Se zavedením povinného očkování jste ztratili svobodu. O vašem dítěti přece nemůžou rozhodovat
politici ani lékaři. John Virapen<<

O zdraví v minulosti a v současnosti

Z článků v literatuře a tisku v 80. letech

Nezbytnou podmínkou pevného zdraví je odolný imunitní systém. Je dokázáno, že živiny obsažené v každodenní přiměřené stravě, skutečně pomáhají posilovat přirozenou obranyschopnost a zajištují ochranu proti infekcím, chorobám a alergiím.

Pravidelně konzumujte kvalitní stravu, do svého jídelníčku pravidelně zařazujte ovoce a zeleninu. Základ zdraví člověka je ve střevní mikroflóře.

Jestliže v těle chybějí kovy života, nastupují na jejich místo kovy škodlivé a ty pak způsobují onemocnění.

Zásadou by mělo vždy být, že potraviny je třeba jíst pokud možno neupravované. Úpravami se ztrácí řada látek především prospěšných kovů.

Nejen kvalitní strava

Zkvalitnit obranyschopnost lidského organismu lze nejen pestrou a vyváženou stravou, ale
i řadou dalších způsobů, mezi které patří pravidelný zvýšený pohyb, povzbuzující proudění
mízních tekutin, obsahující imunitní buňky.

Pravidelný zvýšený pohyb stimuluje oběh krve a velmi zlepšuje zásobování kyslíkem. Člověk nemusí chodit ani do posilovny či tělocvičny, stačí celková aktivita, chůze a pobyt nejméně půl hodiny denně. A nejlépe v přírodě, na loukách a v lese. Pomalou ztrátu pohybových schopností lidského těla, lze také vnímat jako začínající nemoc či ztrátu života.

Věty o vitamínech, o ovoci či zelenině, které obsahují tzv. kovy života, dále o pohybu člověka jako podstaty pevného zdraví, byly ještě v 80. letech často součástí výzdob nástěnek, spolu s obrázky jako ovocem či zeleninou, mnoha převážně dětských ordinací.

Současnost…

V současné době však zdobí ordinace a čekárny i nemocniční chodby jen obrázky, s texty doporučující očkování, a reklamy na nové farmaceutické výrobky. I stoly v čekárnách ordinací jsou jich plné.

Propagaci na kvalitní stravu, ovoce a zeleninu, povětšinou již v čekárnách ordinací nenajdeme. Místo ní zde máme očkovací propagandu, kterou ještě navíc pravidelně zaštiťují dobře zaplacená masmédia.

Problém nazývající se průmyslové potraviny

Aby strava, vitamíny z ovoce a zeleniny, ale skutečně člověku pomáhaly udržovat odolný imunitní systém, musí také platit zásada, že všechny tyto nabízené produkty v obchodech, či vypěstované doma na zahradách by neměly být jakkoli chemicky ošetřené.

Již desítky let je, ale bohužel, na trhu převážně spousta potravin mezi nimi zelenina, ovoce, které jsou chemicky ošetřené. Součástí běžných průmyslových potravin a pečiva, nabízených ve většině obchodech jsou přidatné chemické látky.

https://www.youtube.com/watch?v=PZWYRemLhBs
Ivana Stenzlová – Mikrobióm a zdraví dospělých

O zdraví nejde, jde o peníze

„Éčka“ jsou pro většinu lidí již téměř součástí každodenní potravy, která rozhodně na dobrém zdravotním stavu člověku nepřidá.
K tomu přidejme prokazatelně znečistěný a kontaminovaný vzduch, obsahující nejen těžké kovy, dále syntetické léky a obrovský nárůst elektrosmogu převážně ze sítí GSM a WIFI.

Nedostatek kovů, prospěšných pro lidský organismus, způsobuje nástup škodlivých kovů, které způsobují onemocnění. Takové životní podmínky jsou pro imunitní systém člověka skutečně silnou zátěží. Imunitní systém doslova téměř denně musí zvládat neviditelný vnitřní boj s toxickými látkami.

Je otázkou, jaký význam má v současné době dodržování zdravého životního stylu, klademe-li důraz hlavně na stravu a výživu, pro většinu populace, když téměř všechny průmyslové potraviny nabízené ve velkoobchodních řetězcích obsahují chemické látky-éčka, chemické konzervanty, škodlivé průmyslové tuky a modifikované škroby.

Kvalitní potraviny vypěstované bez chemie na trhu jsou méně zastoupeny, a lidé si za ně připlácejí. Nekvalitní potraviny jak to tak vypadá, nakonec budou ještě více toxické, a to díky přidávání hmyzích produktů do potravin!

Hmyzí otrava pro nevědomé lidi.