>>Existence celého farmaceutického průmyslu je založena na předkládání nepravdivých vědeckých závěrů a jejich propagaci. Dr. Fereydoon Batmanghelidj<<

>>Se zavedením povinného očkování jste ztratili svobodu. O vašem dítěti přece nemůžou rozhodovat
politici ani lékaři. John Virapen<<

Pandemické lži

V roce 2020 – 2022, v mnoha zemích rozhodovali místo lékařů a úředníků z úřadů „veřejného zdravotnictví“, samotní politici a lobbisté. „Úředníčci“ povětšinou jen poslušně vykonávali nesmyslné a protiprávní politické nařízení. (Kontroly nošení roušek a respirátorů, prokazování se negativním testem či očkovacím certifikátem).

Zbabělci se řídí doporučeními WHO

V ČR vyhlásili politici na příkaz WHO pandemický a vyjímečný stav. Dále nařizovali nátlakové pravidelné PCR či antigenní testování téměř u všech lidí. Místo léčby, spíše propagovali přes masmédia jen jedinou „terapii“ a sice ,,očkovací“ mRNA látku.

Ta měla být poslední tečkou v podobě mRNA toxinu, která měla přijít do každého lidského těla a nadlouho ho ochránit a zajistit přinejmenším mírný průběh onemocnění. Opak byl pravdou.

Pandemie nebo lež?

V jednom z útržků z rozhovorů s názvem pandemie nebo lež, vypráví o opatřeních také paní Eva Trávničková, bývalá pracovnice Krajské hygienické stanice.

Zdroje: TV Natura.cz, Youtube.com