>>Existence celého farmaceutického průmyslu je založena na předkládání nepravdivých vědeckých závěrů a jejich propagaci. Dr. Fereydoon Batmanghelidj<<

>>Se zavedením povinného očkování jste ztratili svobodu. O vašem dítěti přece nemůžou rozhodovat
politici ani lékaři. John Virapen<<

Přírodní léčba cukrovky

1. Do 800 ml studené vody namočit na 24 hodin 50 g bobkových listů v uzavřené nádobě. Pak uvést do varu a na mírném ohni vařit čtyřicet minut, občas promíchat a dolít hladinu. Teplé scedit do lahví s patentním uzávěrem a ukládat v chladu v lednici.

Užívání: 3× denně před jídlem jednu polévkovou lžící. Užívá se po dlouhou dobu pouze po kontrole v diabetické poradně. Když je stav normální, lze udělat po několik dní přestávku.

2. Ve sklenici do jedné třetiny narovnat kořen totenu krvavce (Radix sanguisorba) a až nahoru dolít třiceti procentním alkoholem. Nechat po dobu 14 – 21 dní na teplém místě vyluhovat, a pak přefiltrovat. Užívání: 3× denně čajovou lžičku. Ostatní rady zcela stejné jako u bodu 1.

3. Do nesladkého vína naložit řepík (Herba agrimonia) na tak dlouho, až víno přijme chuť řepíků.

Užití – jednu likérovou sklenku nalačno a jednu po obědě.

Body 1-3 se provádějí zásadně vždy jednotlivě!

Doplňující body:

4. Jídla často kořenit skořicí, šalvějí a bobkovým listem.

5. Co nejčastěji jíst slepičí játra, občas sníst také řeřichu potočnicí, dušenou s trochou vody.

6. Po celou vegetační dobu sníst po hlavním jídle několik lístečků routy vonné. Routu je možno pěstovat i v truhlíků na balkoně, není bezpodmínečně nutné mít na její pěstování zahrádku. Jednotlivé body 1-3 se doplňují body 4-6, aby byla léčba úplná.

Pokud jde o nemocné s tzv. mezním cukrem, kdy ještě stačí dieta, je tato přírodní léčba jedinečnou možností, jak si tento stav udržet co nejdéle.

Zdroj: Spirit 3, 1998.