>>Existence celého farmaceutického průmyslu je založena na předkládání nepravdivých vědeckých závěrů a jejich propagaci. Dr. Fereydoon Batmanghelidj<<

>>Se zavedením povinného očkování jste ztratili svobodu. O vašem dítěti přece nemůžou rozhodovat
politici ani lékaři. John Virapen<<

Výzkum virů

Úryvek z přeloženého rozhovoru Aajonuse Vorderplanitze, amerického alternativního odborníka na výživu a aktivisty za práva zdravých potravin. Na svých přednáškách hovořil i k tématům jako viry a vakcíny.

Část tématu o virech.

Kolik lidí ví, že viry nejsou živé? Ve zdravotnictví je známo po celé roky, že nedáváte antibiotika na viry, protože jsou neučinné, jelikož viry nejsou živé. Nemají jádro, jsou to části bílkovin.

Není tady žádné dýchání, žádná funkčnost, žádná činnost žláz, čili nejsou živé. Ale co tedy jsou? Jsou to rozpouštědla – mýdla.

Tělo si je vytváří, aby rozpustilo tkáň ve vašem těle. Protože je k ,,jídlu“ pro parazity, bakterie a houby příliš jedovatá.

Když jsem dostával chemoterapii a ozařování, bakterie, paraziti zkoušeli sežrat tu mou mrtvou tkáň. Byli ale usmrceni, protože byli otrávení tou tkání.

Tak co je to za hloupost tvrdit, že je vir nakažlivý?

Je to jako říct, že prací prášek je nakažlivý, neboť je téměř v každé domácnosti a všichni ho používají ve tři hodiny odpoledne, nebo mezi jedenáctou a třetí hodinou odpoledne, většina lidí a hospodyněk přece pere prádlo takže to musí být nakažlivé, protože se to děje vždy ve stejných časech.

Projevy chřipky mají svůj důvod.

To je to samé, kdy se vyskytují rýmy a chřipky sezónně. Má to vždy svůj důvod.

Existuje prý 300 000 variant virů. Každá z nich vezme jen malou část buňky po kouscích a rozloží to.

A farmaceutický průmysl řekne.Vidíte? Rozpouští to buňku. Ne!

Rozpouští to konkrétní tkáň v té buňce.Tak specifickou, že nemůže nikdy zničit celistvost té buňky. Ledaže by jste měli mnoho virů najednou, kvůli vysoce toxicky znečištěné buňce.

Z průmyslového znečištění, ale je to většinou ze zdravotnictví, z čeho se ta otrava stane. Ale obvykle jen jeden, dva viry se u mnoha lidí vyskytují zároveň.

Takže se říká, jeden člověk chytí chřipku, pak další člověk chytne chřipku. A běžný člověk na druhém konci města to chytne. A najednou všichni ti lidé začnou objevovat chřipku a oni řeknou, že je to nakažlivé.

To je jako říct, že první kokrhání kohouta, který začne kokrhat ke slunci je nakažlivé pro všechny ostatní kohouty. Protože oni také vstanou a kokrhají, víte?

Viry nejsou nakažlivé, onemocnění aids také není nakažlivé. Samotné onemocnění bylo způsobené člověkem. Je to umělě vytvořený virus. Je to lymfaticky ovčí vir a leukemický hovězí vir, spojený dohromady, vytvořený v laboratoři, člověkem.

Experimenty na lidech.

Vir byl injektovaný do naší populace naši drahou skvělou vojenskou vládou. Jako biochemické bojové experimentování.

NSA říká, že to mají povolené udělat na nežádoucích. A víte kdo zde byli ti nežádoucí, na kterých to měli povolené? Byli to homosexuálové.

Takže homosexuálové v New Yorku, Houstonu, Los Angeles a San Francisku byli terčem. Jak se na ně zaměřili? No pokud si vzpomínáte v 70.letech a po celou dobu 80. let dostávali zánět jater převážně homosexuálové, kvůli jejich intenzivnímu užívání drog.

Takže to bylo součástí očkování proti Hepatitidě B. A strategicky to rozmístili do těch měst. 10% očkovaných byli i homosexuálové, žijící v těch městech.

Když pak byla vláda přistižena, tak to dodávali i do dalších a dalších měst.

Takže to dostávali téměř všude. A pak to dali i do očkování proti neštovicím v Africe. Proč by britská a americká vláda darovala 125 milionů vakcín proti neštovicím? Proč by dali 125 milionů vakcín?

Bavíme se o miliardách dolarů. Aby je vyrobili, přepravili, dostali je tam a postarali se o ně.

125 milionů vakcín dodala a zaplatila britská a americká vláda.

Proč si myslíte, že to udělali? Co se pak stalo? Vytvořilo to zdravotní katastrofu ve všech těch zemích, kde byly vakcíny dodané a aplikované do lidí. A tak kam šli poté pro zdravotní pomoc? Šli opět za britskou a americkou vládou, jenž mají být zdravotně „vyspělé“.

Takže dostali ošetření. A hádejte kolik zemí je teď pod Světovou bankou, protože nemohli splatit svůj dluh za zdravotní pomoc?

Dvacet sedm afrických zemí bylo spravováno britskou a americkou vládou skrze Světovou banku. Neboť otrávili afričany, očkovací látkou proti neštovicím.

Všichni lidé, kteří se nenechali naočkovat proti neštovicím, nedostali žádné projevy AIDS. Pokud tedy nedostávali transfůzi od někoho naočkovaného proti neštovicím.

Takže můžete to dostat přenosem krve, ale nemůžete to přenést sexuálně, ani nijak jinak.

Aby to do vašeho těla dostali, musí to být injektované.

Vnějším krvácením to nemůžete dostat. I když máte anální sex a krvácíte, je to vždy vnější krvácení, ne vnitřní. Dr. Struker prokázal, že jsou tam přitomny pouze dva viry na jednu ejakulaci.

Pět bílých krvinek zničí dva takové ,,cizí “ snadno, nikdy se dovnitř těla nedostanou. A jak jsem již říkal. Nemůžou se rozmnožovat, nemnoží se, protože nejsou živé. Viry jsou vytvářené samotnými buňkami, aby vyčistili tělo. Jsou to vlastně rozpouštědla. Jako když vám z nosu teče hlen-sopel.

Vaše tělo vytváří toto rozpouštědlo, což je element virálního typu, který čistí a způsobuje silné tečení z nosu.

Protože jste také mohli vdechnout něco, co uvízlo ve vaší nosní sliznici. Stává se to především lidem, kteří nevytváří pořádná hlenová vlákna. Hlen pokud se podíváte pod mikroskopem, vypadá jako síť, jako tkanina.

Máme tam všechna ta bílkovinná vlákna, které do sebe zapadají. Takže je to vrstva na vrstvě silnější. Částice nemůžou projít skrz a poškodit vaše dutiny a dostat se dovnitř. Když se u lidí nevytváří kvalitní hlen, pak trpí nedostatkem bílkovin, a tyto vlákna jsou příliš řidké a částice proj́dou skrz do jejich dutin a začnou mít alergie.

Hlen musí být silnější, potřebuje k vytvoření hodně bílkovin, jako např. vajíčka. Takže když to projde dovnitř způsobí to podráždění, a vaše tělo vytvoří rozpouštědlo, aby to přinutilo téci a vytéci to, co je škodlivé-toxické.

To je dobrá věc a nikoliv špatná. Přirozené viry jsou dobrá věc. Tělo má důvod, že je vytváří. Zbaví se poškozené tkáně. Aby organismus mohl obnovit novou tkáň, a být zdravější a naživu.

Takže můžete se ptát a co nemoci jako např. Černá smrt nebo obrna? Nebyly to viry? Jak můžou být dobré když jste mrtví?

Aajonus zkoumal co způsobuje vznik virů a spouští je a říká, že tzv.černá smrt a obrna byly způsobené otravou kumulací rtutí a dalších těžkých kovů způsobující otravu buněk v těle.

Došel k závěru, že tzv. přirozené viry jsou posledním pokusem těla, které se snaží zachránit Váš život.

Zdroje:
Primal Diet Newsletters
. https://www.wewant2live.com